Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Domovská stránka

DOCENDO DISCIMUS

 

Aktuality

Středoškolská soutěž v kybernetické bezpečnosti zná vítěze

Středoškolská soutěž v kybernetické bezpečnosti zná vítěze

16. 11. 2017 • Na Krajském úřadě Jihomoravského kraje byly v pondělí 13. listopadu 2017 vyhlášeny výsledky prvního kola druhého ročníku Středoškolské soutěž v kybernetické bezpečnosti pro studenty středních škol. Pořadatelem soutěže jsou pracovní skupina kybernetické bezpečnosti ČP AFCEA a její garanti a partneři soutěže. Ceny předávali předseda této pracovní skupiny Petr Jirásek, člen rady české pobočky AFCEA podplukovník Petr Hrůza z Univerzity obrany v Brně a náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Jan Vitula.

Pietní shromáždění ke dni veteránů na Čestném pohřebišti

Pietní shromáždění ke dni veteránů na Čestném pohřebišti

14. 11. 2017 • V sobotu 11. listopadu se na Čestném pohřebišti na Ústředním hřbitově v Brně uskutečnilo pietní shromáždění konané u příležitosti celosvětového Dne válečných veteránů. Pozvání velitele posádky Brno a zástupce rektora Univerzity obrany plukovník gšt. Milana Marka k účasti na tomto shromáždění přijala řada hostů, mezi nimi náměstci hejtmana Jihomoravského kraje Martin Maleček a Taťána Malá, brněnský primátor Petr Vokřál, či expremiér české vlády Mirek Topolánek.

Univerzita obrany si připomněla Den válečných veteránů

Univerzita obrany si připomněla Den válečných veteránů

10. 11. 2017 • Přesně 15 minut po osmé hodině ranní začal v pátek 10. listopadu slavnostní nástup Univerzity obrany konaný u příležitosti 99. výročí Dne válečných veteránů. Důvodem k výjimečnému posunutí obvyklého začátku nástupu v celou hodinu byla přítomnost zástupců mladé generace – žáků a studentů brněnských základních škol a středních škol z Brna a Veselí nad Moravou.

Udělení medaile statutárního města Hradec Králové našemu kolegovi na Fakultě vojenského zdravotnictví

Udělení medaile statutárního města Hradec Králové našemu kolegovi na Fakultě vojenského zdravotnictví

9. 11. 2017 • Podplukovník doc. MUDr. Jaroslav Pejchal, Ph.D. et Ph.D. převzal z rukou primátora města Hradec Králové Zdeňka Finka medaili statutárního města Hradec Králové za vynikající výsledky ve studijním programu toxikologie. Cenu udělila Rada města Hradec Králové a medaile byla panu docentovi předána u příležitosti oslav 28. října 2017. Děkujeme za vynikající reprezentaci školy a gratulujeme.

Povýšení v historických kulisách

Povýšení v historických kulisách

3. 11. 2017 • Centrální Oválný sál kounicovského zámku ve Slavkově u Brna se po více než dvou staletích znovu stal místem významné události. Zatímco v roce 1805 zde bylo podepsáno příměří mezi francouzskou a rakouskou armádou po Bitvě tří císařů, ve čtvrtek 2. listopadu vpodvečer zde byli do hodnosti rotných povýšeni studenti 5. roty školního pluku Univerzity obrany.

12345...>>

 

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
   
© 2017 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube