Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Domovská stránka

DOCENDO DISCIMUS

 

Chystané akce

Univerzita obrany bude na veletrhu Gaudeamus Praha

Univerzita obrany bude na veletrhu Gaudeamus Praha

16. 1. 2018 • Ve dnech 23. až 25. ledna 2018 proběhne v areálu výstaviště PVA EXPO Praha Letňany 11. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2018, kterého se zúčastní také Univerzita obrany v Brně. Cílem veletrhu je poskytnout návštěvníkům maximum informací o možnostech vysokoškolského studia.

Aktuality

Letošní Winter Survival je za dveřmi

Letošní Winter Survival je za dveřmi

19. 1. 2018 • V pořadí již počtvrté se na účast v armádním vytrvalostním závodu Winter Survival připravuje student oboru Bojová a speciální vozidla rotmistr bakalář Jan Miroš. Spolu s ním budou Univerzitu obrany v letošním ročníku zimního přírodního víceboje reprezentovat rotmistři bakaláři Jakub Švanda a Tomáš Martinka.

Vojenskohistorický kalendář: rok osudových osmiček

Vojenskohistorický kalendář: rok osudových osmiček

19. 1. 2018 • Vznik československého státu! Okupace českého pohraničí! Komunistický převrat! Sovětská okupace Československa! To všechno jsou rozhodující momenty českých dějin, které mají jedno společné. Tím je fakt, že připadají na roky, které končí osmičkou; 1918, 1938, 1948 a 1968. V interpretaci českých dějin se proto vžil koncept „osudových osmiček". Dodatečně byla tato řada obohacena o další letopočty z české minulosti, snad aby byla potvrzena ona nevyhnutelná osudovost. Ambicí vojenskohistorického kalendáře pro rok 2018 je alespoň přiblížit ty momenty z českých a světových dějin, které jsou spjaty s vojenskou historií a vojenským uměním – a jejichž letopočet se zakončuje právě oním číslem osm.

Ples Fakulty vojenského leadershipu

Ples Fakulty vojenského leadershipu

16. 1. 2018 • V pátek 12. ledna 2018 se v prostorách Klubu Univerzity obrany uskutečnil ples Fakulty vojenského leadershipu. Jedním z motivů pro jeho uspořádání bylo vytvořit příležitost pro společenské setkání zaměstnanců a studentů Univerzity obrany a současně pro zastavení se v každodenním pracovním shonu a přispět k rozvoji společenského a kulturního života na univerzitě.

Kurz veřejných zakázek na Katedře logistiky

Kurz veřejných zakázek na Katedře logistiky

16. 1. 2018 • Ve dnech 3. až 5. ledna 2018 proběhl na Katedře logistiky kurz „Veřejných zakázek", který je určen pro studenty čtvrtého ročníků studijního modulu logistika. Kurz je součástí předmětu Hospodaření s majetkem státu.

Dobrá vizitka Armády České republiky

Dobrá vizitka Armády České republiky

15. 1. 2018 • Nic nepotěší „školu" více než podobná naprosto nečekaná pochvala na její studenty. Ti, kteří zůstali anonymní, kromě správně zapamatované Petry Dytkové jsou: Gabriela Brožková, Radek Chlebek, Bc. Jakub Král, Sylvie Hoferová a Tereza Bastlová.
S poděkováním studentům a samozřejmě přáním rychlého uzdravení pacientovi, FVZ UO.

12345...>>

 

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
   
© 2017 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube