Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Domovská stránka

DOCENDO DISCIMUS

 

Chystané akce

Den otevřených dveří na Univerzitě obrany

Den otevřených dveří na Univerzitě obrany

18. 2. 2019 Zájemci o vysokoškolské studium na Univerzitě obrany budou mít výbornou možnost získat co nejvíce informací na Dnu otevřených dveří brněnských fakult. Ve čtvrtek 7. března 2019 se uskuteční Den otevřených dveří Fakulty vojenských technologií a Fakulty vojenského leadershipu. Návštěvníci se budou moci seznámit s nabídkou vojenského i civilního studia na akademický rok 2019/2020, prohlédnout si kolovou a pásovou vojenskou techniku, ruční zbraně, dělostřelecké, protiletadlové a ženijní prostředky AČR, moderní laboratoře FVT, a také shlédnout dynamické ukázky studentů UO. Samozřejmostí bude možnost podání přihlášky ke studiu přímo na místě.

Aktuality

Nejlepší párty v Brně

Nejlepší párty v Brně

18. 2. 2019 • Tak s nadsázkou nazval v době svého vystoupení 15. Reprezentační ples Univerzity obrany zpěvák Miro Žbirka, který zde se svou kapelou jako hlavní hvězda programu naživo zazpíval a humorně okomentoval několik svých hitů. Ples se tradičně uskutečnil v prostorách hotelu OREA Voroněž.

14. ročník doktorandské konference FVL

14. ročník doktorandské konference FVL

18. 2. 2019 • Ve středu 6. února 2019 se pod záštitou děkana plukovníka gšt. doc. Ing. Ivo Piknera, Ph.D., konal již 14. ročník doktorandské konference na téma „Nové přístupy k zajištění bezpečnosti státu“, pořádané Fakultou vojenského leadershipu Univerzity obrany. Konference umožnila studentům doktorských studijních programů prezentovat výsledky své vědecké práce, navázat kontakty ke spolupráci a vzájemně diskutovat řešené problémy v oblastech vojenského managementu, ekonomiky obrany státu, vojenské logistiky a dalších témat, korespondujících s tematickým zaměřením konference.

Simulace či nanotechnologie se mohou stát novými obory spolupráce s VŠB - Technickou univerzitou

Simulace či nanotechnologie se mohou stát novými obory spolupráce s VŠB - Technickou univerzitou

12. 2. 2019 • V pondělí dopoledne se v Brně sešli představitelé vedení Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Univerzity obrany, aby jednali o další spolupráci v oblasti tvůrčí činnosti. Na pracovním setkání fakulty Univerzity obrany přišly s novými podněty pro spolupráci na poli výzkumu a vývoje.

Na Univerzitě obrany byli vyhlášeni nejlepší mladí chemici Jihomoravského kraje

Na Univerzitě obrany byli vyhlášeni nejlepší mladí chemici Jihomoravského kraje

11. 2. 2019 • „Chemie je všude kolem nás a vy jste si vybrali perspektivní obor," řekl účastníkům soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR 2018-19 v Jihomoravském kraji Vilém Koutník, ředitel Střední průmyslové školy chemické v Brně na Vranovské ulici, v jejíž prostorách v pátek 8. února dopoledne proběhlo vlastní soutěžní klání. Čas mezi vyhodnocením testů a vyhlášením výsledků pak mladí chemici strávili návštěvou jediné vojenské vysoké školy v České republice.

Den otevřených dveří s novinkou

Den otevřených dveří s novinkou

8. 2. 2019 • Čtvrteční návštěvníci Kasáren Šumavská v Brně se poprvé v rámci cyklu Dnů otevřených dveří pořádaných brněnskými fakultami UO mohli zapojit do soutěže v rámci sociálních sítí. Pokud ze svého unikátního setkání s vojenskou technikou a výzbrojí, které mohou zažít pouze a jen na jediné vojenské vysoké škole v České republice, pořídili příspěvky na Instagram, mohli získat na základě výběru pořadatelů jako cenu balíček upomínkových předmětů Univerzity obrany.

12345...>>

 

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
   
© 2018 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube