Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Domovská stránka

DOCENDO DISCIMUS

 

Chystané akce

Dny otevřených dveří na Univerzitě obrany

Dny otevřených dveří na Univerzitě obrany

15. 12. 2017 Zájemci o vysokoškolské studium na Univerzitě obrany budou mít výbornou možnost získat co nejvíce informací na Dnech otevřených dveří jednotlivých fakult. Ve čtvrtek 11. ledna 2018 v Brně se uskuteční Den otevřených dveří Fakulty vojenského leadershipu a Fakulty vojenských technologií. V sobotu 13. ledna 2018 proběhne Den otevřených dveří Fakulty vojenského zdravotnictví v Hradci Králové. Návštěvníci Dnů otevřených dveří se budou moci seznámit s nabídkou vojenského i civilního studia na akademický rok 2018/2019, prohlédnout si kolovou a pásovou vojenskou techniku, ruční zbraně, dělostřelecké a ženijní prostředky AČR, moderní laboratoře FVT, shlédnout dynamické ukázky a ochutnat vojenský guláš.

Aktuality

Na Univerzitě obrany v Brně se představil strategický partner

Na Univerzitě obrany v Brně se představil strategický partner

15. 12. 2017 • Především akademičtí pracovníci Fakulty vojenských technologií a studenti zájmových specializací, ale i další zájemci z řad příslušníků a pracovníků UO měli ve čtvrtek odpoledne možnost vyslechnout přednášku ředitele Vojenského technického ústavu Praha Jiřího Protivy na téma „Místo a poslání státních podniků v rezortu obrany, akviziční programy".

Absolvent UO zvítězil v soutěži České nukleární společnosti

Absolvent UO zvítězil v soutěži České nukleární společnosti

15. 12. 2017 • Ve dnech 6. až 8. prosince se na půdě Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně uskutečnilo 17. Mikulášské setkání Mladé generace České nukleární společnosti (ČNS). V rámci této akce se každý rok pořádá soutěž diplomových a bakalářských prací a zástupci Univerzity obrany se jí účastnili podruhé. Poručík Ing. Mgr. Lukáš Kaňka, absolvent oboru vojenská chemie na Fakultě vojenských technologií, získal první místo v kategorii diplomových prací.

Exkurze "Bezpečný převoz a zpracování hotovosti"

Exkurze "Bezpečný převoz a zpracování hotovosti"

12. 12. 2017 • V rámci vzdělávacího procesu v oblasti bezpečnosti, konkrétně v předmětu Krizové scénáře se dne 28. listopadu 2017 uskutečnilo odborné zaměstnání pro civilní studenty 3. ročníku bakalářského studia studijního modulu bezpečnostní služby v sídle a provozním ředitelství pražské pobočky společnosti Loomis Czech Republic a.s.

Den otevřených dveří na Fakultě vojenského zdravotnictví

Den otevřených dveří na Fakultě vojenského zdravotnictví

12. 12. 2017 • Ve čtvrtek 7. prosince 2017 se učebna číslo VII v Třebešské zaplnila nejen zájemci a potencionálními studenty, ale i jejich rodiči, jak z Hradce Králové a okolí, tak i návštěvníky ze vzdálenějších končin Čech a Slovenska.

Robotická zkušenost

Robotická zkušenost

12. 12. 2017 • Nedávno jsem byl spolu se svými spolužáky nadrotmistrem Bc. Jakubem Marešem, rotmistrem Bc. Václavem Bášou a rotným Petrem Horkým vybrán do kurzu s názvem „Robotics: practical views" na vojenské škole École spéciale militaire de Saint-Cyr poblíž města Rennes ve Francii.

12345...>>

 

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
   
© 2017 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube