Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Chystané akce

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Noc vědců na Univerzitě obrany v Brně

Noc vědců na Univerzitě obrany v Brně

16. 9. 2019  • Univerzita obrany v Brně se podruhé zapojí do celorepublikové vědecko-popularizační akce Noc vědců, která umožní veřejnosti seznámit se s inspirujícím prostředím vědy. Pro návštěvníky Noci vědců na Univerzitě obrany v pátek 27. září bude zajímavé nahlédnout pod pokličku vojenské vědy. Jsou připraveny komentované ukázky, možnosti vyzkoušení různých simulátorů a také zapojení se do rozličných sportovních a dovednostních soutěží. Akce proběhne v Kasárnách Šumavská od 18.00 do 23.00 hodin.

Univerzita obrany se zúčastní Dnů NATO v Ostravě a Dnů vzdušných sil AČR 2019

Univerzita obrany se zúčastní Dnů NATO v Ostravě a Dnů vzdušných sil AČR 2019

5. 9. 2019  • Univerzita obrany je pravidelným účastníkem Dnů NATO v Ostravě, a to od prvního ročníku této mezinárodní přehlídky schopností v oblasti bezpečnosti. Letos bude ve dnech 21. a 22. září na letišti v Mošnově návštěvníkům prezentovat nabídku studia na jednotlivých fakultách pro akademický rok 2020/2021. Ve spolupráci se státním podnikem VOP CZ také představí taktický robotický systém Taros, který patří do kategorie bezosádkových pozemních prostředků UGV a na jehož vývoji se podíleli vědci z Univerzity obrany.

Univerzita obrany v rámci 29. Erbovních slavností

Univerzita obrany v rámci 29. Erbovních slavností

26. 8. 2019  • V sobotu 14. září 2019 se Univerzita obrany v Brně představí v rámci 29. Erbovních slavností, které pořádá MČ Brno-Královo Pole u příležitosti 111. výročí udělení znaku Královu Poli a 100 let připojení Králova Pole k Velkému Brnu. Spolu se zájmovými sdruženími, kulturními institucemi a dalšími školskými zařízeními se jediná vojenská vysoká škola bude prezentovat ve svém stanu v parku na Slovanském náměstí. Pro dospělé i děti budou připraveny různé dovednostní soutěže a hry. Zájemci o vysokoškolské studium se budou moci dozvědět informace k nabídce studia na Univerzitě obrany pro akademický rok 2020/2021.​

Univerzita obrany opět zavítá na Cihelnu

Univerzita obrany opět zavítá na Cihelnu

30. 7. 2019  • Pod záštitou hejtmana Pardubického kraje a za podpory hlavního účastníka Armády České republiky proběhne ve dnech 16. až 18. srpna v okolí města Králíky vzpomínková a prezentační akce CIHELNA 2019, tedy 22. ročník Dne sil podpory AČR. Hlavním pořadatelem je město Králíky a ARMY FORT s.r.o. – provozovatel vojenského muzea. Akce se zúčastní také Univerzita obrany v Brně.

Univerzita obrany v Brně se představí na Festivalu vědy Brno 2019

Univerzita obrany v Brně se představí na Festivalu vědy Brno 2019

30. 7. 2019  • Ve dnech 6. a 7. září 2019 v době od 9.00 do 18.00 hodin se Univerzita obrany v Brně zúčastní Festivalu vědy s JMK, který proběhne na Dopravním hřišti, Riviéra Brno. Cílem Festivalu vědy s JMK je prezentovat populární formou vědu široké veřejnosti. Vědci a pedagogové z brněnských vysokých škol a pracovníci brněnských vědeckých a vzdělávacích institucí předvedou zajímavé a inspirativní pokusy a ukázky své práce aplikované do každodenního života.

12345...»
   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube