Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Chystané akce

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Univerzita obrany se zapojí do Brněnského Majálesu 2017

Univerzita obrany se zapojí do Brněnského Majálesu 2017

26. 4. 2017  • I letos se bude Univerzita obrany zapojovat do dění kolem Brněnského Majálesu, jedné z největších akcí pro vysokoškoláky a středoškoláky v Česku. Hlavní část Majálesu se uskuteční v sobotu 6. května na náměstí Svobody a výstavišti BVV, kde se budou prezentovat brněnské vysoké školy a kde proběhnou koncerty významných českých hudebních skupin. Představí se i Univerzita obrany.

Nástup příslušníků UO při příležitosti Dne vítězství

Nástup příslušníků UO při příležitosti Dne vítězství

18. 4. 2017  V pátek 5. května v 8.00 hodin se v kasárnách Šumavská uskuteční slavnostní nástup příslušníků Univerzity obrany při příležitosti 72. výročí ukončení druhé světové války v Evropě a osvobození naší země od nacismu. S projevem ke Dni vítězství vystoupí rektor-velitel UO brigádní generál Bohuslav Přikryl. Studenti a pedagogové univerzity si tak připomenou významné momenty 2. světové války a boj československých vojáků na západní a východní frontě, v Africe i na Blízkém východě. Nástupu příslušníků a zaměstnanců vojenské vysoké školy se zúčastní představitelé samosprávy a partnerských spolků a veteránských organizací.

Účast Univerzity obrany na ARMY DNU v Praze

Účast Univerzity obrany na ARMY DNU v Praze

6. 4. 2017  • Ve středu 26. dubna se v pražském obchodním centru Atrium Flora uskuteční ARMY DEN. Celodenní program pro malé i velké návštěvníky nabídne to nejzajímavější z Armády ČR a Hradní stráže. Chybět samozřejmě nebudou ani moderní technika a zbraně, které představí sami jejich uživatelé – profesionální vojáci. Prezentační akce se zúčastní také Univerzita obrany. V univerzitním stánku jsou vítáni všichni středoškolští studenti, kteří uvažují o studiu na vojenské vysoké škole a profesi armádního důstojníka.

Shromáždění akademické obce a promoce doktorandů v rámci Dne učitelů

Shromáždění akademické obce a promoce doktorandů v rámci Dne učitelů

16. 3. 2017  • V úterý 28. března 2017 si Univerzita obrany připomene Den učitelů. Oslava tohoto významného dne začne v 9.00 hodin v sále klubového zařízení školy slavnostním shromážděním akademické obce Univerzity obrany a poté od 14.00 hodin zde proběhnou promoce absolventů doktorských studijních programů Fakulty vojenského leadershipu a Fakulty vojenských technologií.

Pozvánka na besedu s vojákem a spisovatelem nadpraporčíkem Pavlem Stehlíkem

Pozvánka na besedu s vojákem a spisovatelem nadpraporčíkem Pavlem Stehlíkem

15. 3. 2017  • Nově vzniklé Komunitní centrum pro válečné veterány v Brně zve zájemce na setkání s nadpraporčíkem Mgr. Pavlem Stehlíkem, autorem bestselleru Do temnoty a knihy Já, voják v Afghánistánu. Beseda proběhne ve středu 22. března 2017 v 17.00 hodin v sále centra pro válečné veterány, Dobrovského 27c. Srdečně jsou také zváni potenciální uchazeči o studium na Univerzitě obrany, středoškolská mládež a výchovní poradci SŠ.

12345...»
   
© 2015 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube