Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Chystané akce

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Slavnostní vojenská přísaha nových studentů Univerzity obrany

Slavnostní vojenská přísaha nových studentů Univerzity obrany

7. 10. 2021  • Dne 27. 10. 2021 se v 10.00 hodin v kasárnách Šumavská 4, Brno, uskuteční slavnostní přísaha studentů Univerzity obrany. Slavnostní akt přísahy je rozhodujícím závazkem, který na sebe dobrovolně berou noví příslušníci české armády. Její složení je i veřejným vyjádřením jejich odhodlání sloužit své zemi a sepětí vojáka se zájmy a osudy národa.

UNOB KINO

UNOB KINO

23. 9. 2021  Srdečně zveme studenty prvního ročníku, ostatní studenty, příslušníky univerzity i veřejnost na společné zahájení akademického roku spojené s promítáním filmové novinky Prvok, Šampón, Tečka a Karel dne 30. 9. 2021 v Björnsenově sadu.
Promítání bude zahájeno v 18:30 a po celý čas budou k dispozici na infostánku pracovníci oddělení marketingu, aby poskytli všechny potřebné informace o studiu, výcviku, organizaci školního roku, prostě o všem, co k UNOBu patří! Navíc pro vás máme připravenou soutěž o pěkné ceny a POPCORN ZDARMA pro ještě lepší filmový zážitek!
V případě nepřízně počasí si pořadatel vyhrazuje možnost změny či zrušení akce.

UNOB SÁZÍ LESY

UNOB SÁZÍ LESY

23. 9. 2021  • Dne 16. 10. zveme od 10:00 všechny studenty, zaměstnance i jejich rodinné příslušníky na organizovanou výsadbu lesů nové generace mezi obcemi Říčany u Brna a Říčky. Součástí programu je nejen výsadba nových lesů, ale pro děti je připravena 2 km dlouhá Lesní stezka s 10 stanovišti a drobnou odměnou na závěr, dále se můžete těšit na ukázky lesní techniky, tahání dřeva koněm nebo měření a přípravu dřeva. Doprava na místo je možná služebním autobusem z kasáren Jana Babáka v 9:00 a 10:00, se zastávkou u K-65, nebo vlastním vozidlem se zajištěným parkováním. Na místě jsou zajištěny špekáčky s pečivem zdarma i možnost dalšího občerstvení ve formě české a indické kuchyně. Akce se koná za každého počasí. Těšíme se na všechny dobrovolníky, kterým není příroda lhostejná.

Univerzita obrany se zúčastní Dnů NATO v Ostravě a Dnů vzdušných sil AČR 2021

Univerzita obrany se zúčastní Dnů NATO v Ostravě a Dnů vzdušných sil AČR 2021

15. 9. 2021  • Univerzita obrany se ve dnech 18. a 19. září zúčastní na letišti Leoše Janáčka Ostrava největší bezpečnostní přehlídky v Evropě, Dnů NATO 2021, jejímž tradičním účastníkem je již od prvního ročníku této akce. Letos bude jediná vojenské vysoká škola u nás prezentovat návštěvníkům ukázky vědecké činnosti a nabídku studia pro akademický rok 2022/2023.

Festival vědy

Festival vědy

2. 9. 2021  Střelecký trenažér, hry, kvízy, vědomostní soutěže, ale také skládání ženijního úkrytu či průzkum terénu pomocí minového bodce – to je část programu, který v rámci letošního Festivalu vědy nabídne svým návštěvníkům stánek Univerzity obrany. Akce se koná v pátek 3. a v sobotu 4. září v areálu Dopravního hřiště na brněnské Riviéře. Ve stánku Univerzity obrany, která se představí spolu s vědeckými a muzejními institucemi a science centry z Jihomoravského kraje, bude také možné získat informace o studiu na této jediné vojenské vysoké škole v ČR.

12345...»
   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Tweetujeme
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa