Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Chystané akce

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Dny otevřených dveří na Univerzitě obrany

Dny otevřených dveří na Univerzitě obrany

15. 12. 2017  Zájemci o vysokoškolské studium na Univerzitě obrany budou mít výbornou možnost získat co nejvíce informací na Dnech otevřených dveří jednotlivých fakult. Ve čtvrtek 11. ledna 2018 v Brně se uskuteční Den otevřených dveří Fakulty vojenského leadershipu a Fakulty vojenských technologií. V sobotu 13. ledna 2018 proběhne Den otevřených dveří Fakulty vojenského zdravotnictví v Hradci Králové. Návštěvníci Dnů otevřených dveří se budou moci seznámit s nabídkou vojenského i civilního studia na akademický rok 2018/2019, prohlédnout si kolovou a pásovou vojenskou techniku, ruční zbraně, dělostřelecké a ženijní prostředky AČR, moderní laboratoře FVT, shlédnout dynamické ukázky a ochutnat vojenský guláš.

Den otevřených dveří na Univerzitě obrany

Den otevřených dveří na Univerzitě obrany

21. 11. 2017  Středoškolákům – zájemcům o studium na vojenské vysoké škole a profesi důstojníka Armády ČR – je určen Den otevřených dveří na Univerzitě obrany. Ve čtvrtek 7. prosince v brněnských kasárnách v ulici Šumavská seznámí Fakulta vojenského leadershipu a Fakulta vojenských technologií zájemce s nabídkou studia na akademický rok 2018/2019. Ve stejný den otevře dveře středoškolákům a jejich rodičům také Fakulta vojenského zdravotnictví v Hradci Králové.

Den válečných veteránů na Univerzitě obrany v Brně

Den válečných veteránů na Univerzitě obrany v Brně

6. 11. 2017  • V pátek 10. listopadu v 8.00 hodin se uskuteční na nástupišti v brněnských kasárnách na ulici Šumavská slavnostní nástup příslušníků a zaměstnanců Univerzity obrany v Brně při příležitosti Dne válečných veteránů, kterého se zúčastní také představitelé partnerských spolků a veteránských organizací a studenti některých brněnských středních škol. Po skončení nástupu pokračuje program oslav Dne válečných veteránů statickými a dynamickými ukázkami pro středoškoláky.

Tradiční účast Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus Brno 2017

Tradiční účast Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus Brno 2017

18. 10. 2017  • Na brněnském výstavišti se ve dnech 31. října až 3. listopadu uskuteční dvacátý čtvrtý ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2017, kterého se zúčastní také Univerzita obrany v Brně. Univerzita obrany si vedle aktuální studijní nabídky pro středoškoláky připravila také bohatý doprovodný program, ve kterém se kromě vojenských ukázek objevuje autogramiáda čerstvého vicemistra světa v letecké akrobacii seriálu Red Bull Air Race Martina Šonky, absolventa Univerzity obrany.

Prezentace UO v Brně na veletrhu vzdělávání a práce ve Slavkově

Prezentace UO v Brně na veletrhu vzdělávání a práce ve Slavkově

17. 10. 2017  Ve čtvrtek 19. října 2017 od 9.30 hodin se zástupci Univerzity obrany v Brně zúčastní XXI. veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí, který se uskuteční v Integrované střední škole ve Slavkově u Brna. Příslušníci Univerzity obrany představí návštěvníkům informace o možnostech studia na jednotlivých fakultách Univerzity obrany, podmínkách přijímacího řízení, průběhu studia či uplatnění absolventů po ukončení studia.

12345...»
   
© 2017 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube