Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Chystané akce

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Studenti se budou podílet na řízení odborné přípravy žáků gymnázia

Studenti se budou podílet na řízení odborné přípravy žáků gymnázia

11. 5. 2018  • Studenti Univerzity obrany budou v souladu s Marketingovým plánem UO pro akademický rok 2017/2018 realizovat prezentační akci „Orientace a pobyt v neznámém terénu, základy první pomoci", která proběhne v termínu 6. až 8. června 2018 jako součást vzdělávacího programu žáků oboru Bezpečnostně právní činnost Gymnázia Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči. Prezentační akce proběhne pod dohledem zkušeného instruktora výcviku ze školního pluku.

Univerzita obrany se zapojí do Brněnského Majálesu 2018

Univerzita obrany se zapojí do Brněnského Majálesu 2018

23. 4. 2018  • Univerzita obrany v Brně se tradičně zapojuje do dění kolem Brněnského Majálesu, jedné z největších akcí pro vysokoškoláky a středoškoláky v Česku. Hlavní část Majálesu se uskuteční v sobotu 5. května na náměstí Svobody a výstavišti BVV, kde se budou prezentovat brněnské vysoké školy a kde proběhnou koncerty významných českých hudebních skupin. Představí se i Univerzita obrany v Brně.

Nástup příslušníků UO ke Dni vítězství

Nástup příslušníků UO ke Dni vítězství

23. 4. 2018  • V pátek 4. května v 8.00 hodin se v kasárnách Šumavská uskuteční slavnostní nástup příslušníků Univerzity obrany v Brně při příležitosti 73. výročí ukončení druhé světové války v Evropě a osvobození naší země od nacismu. S projevem ke Dni vítězství vystoupí rektor-velitel UO brigádní generál Bohuslav Přikryl. Studenti a pedagogové univerzity si tak připomenou významné momenty 2. světové války a boj československých vojáků na západní a východní frontě, v Africe i na Blízkém východě. Nástupu příslušníků a zaměstnanců vojenské vysoké školy se zúčastní představitelé samosprávy a partnerských spolků a veteránských organizací.

Účast Univerzity obrany na ARMY DNU v Praze

Účast Univerzity obrany na ARMY DNU v Praze

11. 4. 2018  • Ve středu 18. dubna se v pražském obchodním centru Atrium Flora uskuteční třetí ročník ARMY DNE. Celodenní program pro malé i velké návštěvníky nabídne to nejzajímavější z Armády ČR a Hradní stráže. Chybět samozřejmě nebudou ani moderní technika a zbraně, které představí sami jejich uživatelé – profesionální vojáci. Prezentační akce se zúčastní také Univerzita obrany v Brně. V univerzitním stánku jsou vítáni všichni středoškolští studenti, kteří uvažují o studiu na vojenské vysoké škole a profesi armádního důstojníka.

Účast studentů Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v soutěži Medik roku 2018

Účast studentů Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v soutěži Medik roku 2018

6. 4. 2018  • Ve dnech 13. až 15. dubna 2018 se tým studentů královéhradecké Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany zúčastní 4. ročníku soutěže Medik roku 2018, který se tentokrát koná v Nemocnici Jindřichův Hradec. Soutěž si klade za cíl podpořit studenty medicíny v jejich studiu a poskytnout jim odbornou a finanční podporu k dalšímu odbornému rozvoji. Třídenní klání umožní studentům vyzkoušet si svoje znalosti i zručnost v medicínské práci (endoskopie, laparoskopická operativa, chirurgická sutura rány, stanovení správné diagnózy, atd.) pod dohledem zkušených lékařů.

12345...»
   
© 2017 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube