Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Chystané akce

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Univerzita obrany bude na veletrhu Gaudeamus Praha

Univerzita obrany bude na veletrhu Gaudeamus Praha

16. 1. 2018  • Ve dnech 23. až 25. ledna 2018 proběhne v areálu výstaviště PVA EXPO Praha Letňany 11. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2018, kterého se zúčastní také Univerzita obrany v Brně. Cílem veletrhu je poskytnout návštěvníkům maximum informací o možnostech vysokoškolského studia.

Dny otevřených dveří na Univerzitě obrany

Dny otevřených dveří na Univerzitě obrany

15. 12. 2017  Zájemci o vysokoškolské studium na Univerzitě obrany budou mít výbornou možnost získat co nejvíce informací na Dnech otevřených dveří jednotlivých fakult. Ve čtvrtek 11. ledna 2018 v Brně se uskuteční Den otevřených dveří Fakulty vojenského leadershipu a Fakulty vojenských technologií. V sobotu 13. ledna 2018 proběhne Den otevřených dveří Fakulty vojenského zdravotnictví v Hradci Králové. Návštěvníci Dnů otevřených dveří se budou moci seznámit s nabídkou vojenského i civilního studia na akademický rok 2018/2019, prohlédnout si kolovou a pásovou vojenskou techniku, ruční zbraně, dělostřelecké a ženijní prostředky AČR, moderní laboratoře FVT, shlédnout dynamické ukázky a ochutnat vojenský guláš.

Den otevřených dveří na Univerzitě obrany

Den otevřených dveří na Univerzitě obrany

21. 11. 2017  Středoškolákům – zájemcům o studium na vojenské vysoké škole a profesi důstojníka Armády ČR – je určen Den otevřených dveří na Univerzitě obrany. Ve čtvrtek 7. prosince v brněnských kasárnách v ulici Šumavská seznámí Fakulta vojenského leadershipu a Fakulta vojenských technologií zájemce s nabídkou studia na akademický rok 2018/2019. Ve stejný den otevře dveře středoškolákům a jejich rodičům také Fakulta vojenského zdravotnictví v Hradci Králové.

Den válečných veteránů na Univerzitě obrany v Brně

Den válečných veteránů na Univerzitě obrany v Brně

6. 11. 2017  • V pátek 10. listopadu v 8.00 hodin se uskuteční na nástupišti v brněnských kasárnách na ulici Šumavská slavnostní nástup příslušníků a zaměstnanců Univerzity obrany v Brně při příležitosti Dne válečných veteránů, kterého se zúčastní také představitelé partnerských spolků a veteránských organizací a studenti některých brněnských středních škol. Po skončení nástupu pokračuje program oslav Dne válečných veteránů statickými a dynamickými ukázkami pro středoškoláky.

Tradiční účast Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus Brno 2017

Tradiční účast Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus Brno 2017

18. 10. 2017  • Na brněnském výstavišti se ve dnech 31. října až 3. listopadu uskuteční dvacátý čtvrtý ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2017, kterého se zúčastní také Univerzita obrany v Brně. Univerzita obrany si vedle aktuální studijní nabídky pro středoškoláky připravila také bohatý doprovodný program, ve kterém se kromě vojenských ukázek objevuje autogramiáda čerstvého vicemistra světa v letecké akrobacii seriálu Red Bull Air Race Martina Šonky, absolventa Univerzity obrany.

12345...»
   
© 2017 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube