Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Účast Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus Brno 2019

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Účast Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus Brno 2019

​7.10.2019 • Na brněnském výstavišti se ve dnech 22. až 25. října uskuteční dvacátý šestý ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2019, kterého se zúčastní také Univerzita obrany v Brně. Univerzita obrany si vedle aktuální studijní nabídky pro středoškoláky připravila také pestrý doprovodný program, ve kterém nebudou chybět akční dynamické ukázky a prezentace vojenské techniky a různých simulátorů.     

Hlavním cílem této rozsáhlé marketingové akce je poskytnout budoucím absolventům středních škol co nejvíce informací o možnostech vysokoškolské přípravy na Univerzitě obrany v akademickém roce 2020/2021 a představit některé aktivity univerzity.


INFORMACE O STUDIU 

Univerzita obrany letos vystavuje ve stánku číslo 16 v pavilonu P, v němž budou poskytovat informace o studiu pracovníci děkanátů, oddělení marketingu a studenti jednotlivých fakult školy. Potencionální zájemci o studium na Univerzitě obrany budou mít k dispozici tištěné materiály o škole a studiu na fakultách. Příslušníci Rekrutačního střediska Morava zde zájemcům o studium a profesionální službu v Armádě ČR přiblíží administrativní proces nutný k povolání uchazeče do služebního poměru vojáka z povolání.

 

PŘEDNÁŠKY UNIVERZITY OBRANY 

V průběhu veletrhu budou probíhat přednášky jednotlivých škol pro zájemce o studium v pavilonu P ve dvou přednáškových sálech. Zveme středoškoláky na přednášky Univerzity obrany, které se uskuteční ve středu 23. října v 12.30 hodin a ve čtvrtek 24. října v 12.30 hodin v sále A. Výchovní poradci středních škol se zase mohou zúčastnit přednášek Univerzity obrany v pedagogickém centru 22. a 24. října v 12.20 hodin.


DOPROVODNÝ PROGRAM 

V rámci doprovodného programu „Věda pro život" bude Univerzita obrany hned vedle expozice číslo 16 v době od 8 do 16 hodin prezentovat:

 

Ukázky moderních zbraní a vojenských technologií:

● Ruční zbraně Armády České republiky

Simulátor řízení letového provozu

Virtuální letecký simulátor letounu Aero L-39NG

● Vojenská robotika

● Meteorologické pokusy

 

Dynamické ukázky výcviku a statické ukázky obrněných vozidel:

● Akční ukázky boje zblízka, vojenského lezení a taktického zásahu

Studenti Univerzity obrany předvedou denně v časech 9.30, 10.30 a 11.30 hodin v blízkosti expozice UO ukázky boje zblízka MUSADO MCS, vojenského lezení a taktického výcviku skupiny COMMANDOS.

● Statické ukázky bojových vozidel AČR

Velitelství výcviku – Vojenská akademie Vyškov bude každý den před pavilonem P vystavovat 2 typy bojového kolového obrněného vozidla AČR. Bude to Pandur, Iveco a Dingo.

 

Veletrh Gaudeamus 2019 proběhne v pavilonu P a pro veřejnost bude otevřen ve dnech 22. – 24. 10. 2019 od 8 do 16 hodin a dne 25. 10. 2019 od 8 do 14 hodin. Zájemce o studium na naší vojenské vysoké škole zveme do expozice Univerzity obrany.

 

Autor: oddělení marketingu UO
  Sdílet na Facebooku   Sdílet na Twitteru   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Tweetujeme
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa