Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Najdete nás na akci Bahna 2019

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Najdete nás na akci Bahna 2019

11.6.2019 • Příznivci vojenské historie a fanoušci Armády České republiky se opět sejdou na Dnu pozemního vojska Bahna 2019 v sobotu 22. června od 9 do 16 hodin. Akce se koná v prostoru Zadního Bahna u Strašic na Rokycansku, v bývalém vojenském újezdu Brdy. Armáda České republiky zde představí řadu činností vojenských profesionálů. Na prezentaci nebude chybět Univerzita obrany se svojí nabídkou studia.

Akci organizuje Nadace pozemního vojska Armády České republiky a velitel Pozemních sil AČR ve spolupráci s organizačními celky Ministerstva obrany, Muzeem na demarkační linii, Kluby vojenské historie, Policií ČR, Vězeňskou službou ČR, Hasičským záchranným sborem ČR a Celní správou ČR.


Návštěvníci se mohou těšit na současnou a historickou vojenskou techniku i na dynamické ukázky Armády ČR, Policie ČR a defilé techniky zahraničních armád. Program zahrnuje rovněž tradiční defilé historické techniky a také dvě historické ukázky – Vypuknutí 2. světové války Polsko 1939 a Dukla 1944. 

Na armádní přehlídce Bahna 2019 budou zástupci z Univerzity obrany spolu s poradci z Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy MO nabízet studium na vojenských školách. V prezentačním stanu Univerzity obrany budou mít návštěvníci akce možnost seznámit se s nabídkou studijních oborů jednotlivých fakult, podmínkami přijímacího řízení a průběhem vojenského i civilního studia na naší jediné vojenské vysoké škole v České republice.

Více informací o pořádané akci naleznete na www.bahna.eu.


Autor: oddělení marketingu UO
  Sdílet na Facebooku   Sdílet na Twitteru


   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Tweetujeme
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa