Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Univerzita obrany se zapojí do Brněnského Majálesu 2019

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Univerzita obrany se zapojí do Brněnského Majálesu 2019

23.4.2019 • Univerzita obrany se tradičně zapojuje do dění kolem Brněnského Majálesu, jedné z největších akcí pro vysokoškoláky a středoškoláky v Česku. Hlavní část Majálesu se uskuteční v sobotu 4. května na náměstí Svobody a výstavišti BVV, kde se budou prezentovat brněnské vysoké školy a kde proběhnou koncerty významných českých hudebních skupin. Představí se i Univerzita obrany. 

Program Brněnského Majálesu se spoustou doprovodných akcí pořádaných univerzitami začal 4. dubna postavením Májky na náměstí Svobody. Zástupci brněnských univerzit včetně UO nesli májku z Mendelovy univerzity na náměstí Svobody, kde došlo k jejímu slavnostnímu vztyčení. Studentská oslava pak vyvrcholí majálesovým průvodem a open air festivalem 4. května 2019. Majálesový průvod začne v 11.00 hodin a projde z náměstí Svobody centrem Brna na výstaviště, kde od 12 hodin vypukne open air festival. Průvodu se zúčastní také početná skupina studentů Univerzity obrany.

V programu festivalu jsou prezentace aktivit studentských spolků a univerzit, volba krále a královny Majálesu, koncerty kapel Kryštof, Jelen, Dymytry, Mirai, Rybičky 48 a zpěváků Marka Ztraceného, Bena Cristovao, Pavla Callty apod. Univerzita obrany bude mít na festivalu svůj prezentační stan s dovednostními soutěžemi pro studenty a bude realizovat ukázky boje zblízka MUSADO MCS. Zástupci Univerzity obrany přiblíží středoškolákům podstatné informace o možnostech studia na jednotlivých fakultách jediné vojenské vysoké školy v České republice.

 

Autor: oddělení marketingu UO      
  Sdílet na Facebooku   Sdílet na Twitteru


   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Tweetujeme
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa