Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Stylová baseballová předehra v režii Univerzity obrany

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Stylová baseballová předehra v režii Univerzity obrany

​15.4.2019 • Napínavý extraligový duel mezi domácím týmem Draci Brno a hostujícím mužstvem Skokani Olomouc se rozehraje v pátek 26. dubna na městském baseballovém stadionu v Brně-Komárově. Utkání bude předcházet prezentace Univerzity obrany a Komunitního centra pro válečné veterány. 

Páteční hrací den zpestří ukázkami a dovednostními soutěžemi Univerzita obrany a brněnské Komunitní centrum pro válečné veterány. Armádní den na baseballu je projekt, který je centrálně koordinován Českou baseballovou asociací a ke kterému se přidávají jednotlivé extraligové kluby napříč celou republikou. V rámci projektu „Army Day" vzdává baseballová komunita, za podpory širší veřejnosti, hold Armádě České republiky. Letošní armádní den na baseballu v Brně bude navíc věnován válečným veteránům české armády.

Od 18 hodin si budou moci návštěvníci baseballového utkání a starší i mladší hráči brněnského týmu prohlédnout a vyzkoušet moderní ruční zbraně AČR, prostředky balistické a protichemické ochrany, taktické vybavení a výstroj vojáka. K dispozici bude také laserová střelnice, střílet se bude z pistole a útočné pušky. „Dráčata" si mohou prolézt vojenský terénní automobil Land Rover DEFENDER, vojenský historický JEEP a zapojit se do mnoha dovednostních soutěží o drobné ceny. Účastníci akce se rovněž dozvědí informace o možnostech studia na Univerzitě obrany. 

V 19 hodin je na programu nástup extraligových týmů se slavnostním nadhozem majorky Svatavy Plasové, válečné veteránky, která působila v misi v Kongu, a po státní hymně se začne bojovat. Zbraněmi ve střetnutí Draků a Skokanů budou baseballové pálky, míček a rukavice. Draci Brno mají celkem dvacet jedna titulů českých baseballových šampionů.


Volné vstupenky pro studenty Univerzity obrany! 

Draci Brno věnovali studentům Univerzity obrany volné vstupenky na toto utkání. Studenti UO, kteří chtějí zdarma navštívit extraligový duel mezi Draky Brno a Skokany Olomouc, si mohou vstupenky vyzvednout na oddělení marketingu UO u dr. Pavla Pazdery, tel.: 442 636, od úterý 23. dubna 2019Ke stažení: Plakát

 

Autor: oddělení marketingu UO
  Sdílet na Facebooku   Sdílet na Twitteru


   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube