Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Tradiční účast Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus Brno 2018

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Tradiční účast Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus Brno 2018

10.10.2018 • Na brněnském výstavišti se ve dnech 23. až 26. října uskuteční dvacátý pátý ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2018, kterého se zúčastní také Univerzita obrany. Univerzita obrany si vedle aktuální studijní nabídky pro středoškoláky připravila také pestrý doprovodný program, ve kterém nebudou chybět akční vojenské ukázky.   

Hlavním cílem této rozsáhlé prezentační akce je poskytnout budoucím absolventům středních škol co nejvíce informací o možnostech vysokoškolské přípravy na Univerzitě obrany v akademickém roce 2019/2020 a představit některé aktivity univerzity.

INFORMACE O STUDIU 

Univerzita obrany letos vystavuje ve stánku číslo 24 v pavilonu V, ve kterém budou poskytovat informace o studiu pracovníci děkanátů a studenti jednotlivých fakult školy. Potencionální zájemci o studium na Univerzitě obrany budou mít k dispozici tištěné materiály o škole a studiu na fakultách. Příslušníci Rekrutačního střediska Morava zde zájemcům o studium a profesionální službu v Armádě ČR přiblíží administrativní proces nutný k povolání uchazeče do služebního poměru vojáka z povolání.

 

PŘEDNÁŠKY UNIVERZITY OBRANY 

V průběhu veletrhu budou probíhat přednášky jednotlivých škol pro zájemce o studium v pavilonu V ve dvou přednáškových sálech. Zveme středoškoláky na přednášky Univerzity obrany, které se uskuteční ve středu 24. října v 12.35 hodin a ve čtvrtek 25. října v 12.00 hodin v sále B. Výchovní poradci středních škol se zase mohou zúčastnit přednášek Univerzity obrany v pedagogickém centru 23. října v 13.10 hodin, 24. října v 14.00 hodin a 25. října v 13.35 hodin.


DOPROVODNÝ PROGRAM 

V rámci doprovodného programu „Věda pro život" bude Univerzita obrany v expozici číslo Z2 pavilonu V v době od 8 do 16 hodin prezentovat:

 

Ukázky moderních zbraní a vojenských technologií:

● Ruční zbraně Armády České republiky

Simulátor řízení letového provozu

Studentský projekt Aerobooster

● Mobilní rušící prostředek vojenských elektronických zařízení

● Robotické a informační technologie pro protiletadlovou obranu

● Laserový střelecký trenažér

 

Dynamické ukázky výcviku a statické ukázky obrněných vozidel:

● Akční ukázky boje zblízka, vojenského lezení a taktického zásahu

Studenti Univerzity obrany předvedou denně v časech 9.30, 10.30 a 11.30 hodin v blízkosti expozice UO a doprovodného stánku ukázky boje zblízka MUSADO MCS, vojenského lezení a taktického výcviku skupiny COMMANDOS.

● Statické ukázky bojových vozidel AČR

Velitelství výcviku – Vojenská akademie Vyškov bude každý den před pavilonem V vystavovat 2 typy bojového kolového obrněného vozidla AČR. Bude to Pandur, Iveco a Dingo.

 

Veletrh Gaudeamus 2018 proběhne v pavilonu V a pro veřejnost bude otevřen ve dnech 23. – 25. 10. 2018 od 8 do 16 hodin a dne 26. 10. 2018 od 8 do 14 hodin. Zájemce o studium na naší vojenské vysoké škole zveme do expozice Univerzity obrany.

 

Autor: oddělení marketingu UO  Sdílet na Facebooku   Sdílet na Twitteru   Sdílet na Google+


   
© 2018 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube