Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Samostudijní centrum Centra jazykového vzdělávání v Brně

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 

Aktuality Univerzity obrany

Samostudijní centrum Centra jazykového vzdělávání v Brně

Počet shlédnutí: 1844

25.9.2018 • Centrum jazykového vzdělávání Univerzity obrany dnem 1. října 2018 otvírá v Brně v kasárnách v Černých Polích, Tř. Gen. Píky 1, budova 7, učebna 17 samostudijní centrum pro podporu jazykového vzdělávání.

Samostudijní centrum bude po  dobu zimního semestru akademického roku 2018/2019 otevřeno ve zkušebním režimu vždy v pondělí od 15:00 do 18:00 hod.

Samostudijní centrum je určeno pro vojenské a civilní zaměstnance rezortu z posádky Brno, kteří si chtějí zvýšit komunikační kompetenci v angličtině nebo se připravovat na zkoušku podle NATO STANAG 6001, zejména v dovednostech mluvení a psaní. Centrum není určeno pro posluchače jazykových kurzů a studenty prezenční formy studijních programů na UO.


Samostudijní centrum poskytuje individuální konzultace v rozsahu 45 minut s vyučující anglického jazyka, během nichž se mohou zájemci zdokonalovat v dovednosti mluvení, poradit se o postupu při samostatné přípravě na zkoušku, konzultovat, jak napravit nedostatky v písemném projevu.

Přihlašovat se je možné na adrese elektronické pošty sac-brno@seznam.cz. Po přihlášení je odesílán potvrzovací e-mail. Odhlášení již potvrzené konzultace je možné pouze v konzultačních hodinách,  a to telefonicky na čísle (973) 445 084.


Autor: Vladan Holcner
  Sdílet na Facebooku   Sdílet na Twitteru   Sdílet na Google+


   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Tweetujeme
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa