Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Tradiční soutěž pro středoškoláky O pohár rektora Univerzity obrany

Zpravodajský portál Univerzity obrany

 
 

Chystané akce

Tradiční soutěž pro středoškoláky O pohár rektora Univerzity obrany

​5.9.2018 • Ve středu 26. září 2018 proběhne na atletickém stadionu Univerzity obrany, v kasárnách Jana Babáka v Králově Poli již 10. ročník vědomostně-dovednostní soutěže pro studenty středních škol O pohár rektora Univerzity obrany. Závodit budou přihlášené tříčlenné týmy složené ze dvou chlapců a jedné dívky. Na trase závodu bude smíšené družstvo plnit branně dovednostní a také vědomostní disciplíny. 

Vědomostní disciplíny budou obsahovat test z reálií Velké Británie a Irska v anglickém jazyce, test z aplikace základních znalostí z matematiky a fyziky a test z všeobecného přehledu a vojenské historie. Dovednostní disciplíny by měly prověřit fyzickou kondici a schopnosti účastníků v hodu granátem na cíl, střelbě ze vzduchovky, překonávání překážek a v běhu na 3 až 4 kilometry. Zpestřením budou závod na koloběžkách, lukostřelba a některé disciplíny z lezeckých center.

Soutěž organizuje Centrum tělesné výchovy a sportu a oddělení marketingu Univerzity obrany. Součástí sportovní akce bude prezentace Univerzity obrany, která poskytne informace o možnostech studia na jednotlivých fakultách vojenské vysoké školy.

Uzávěrka přihlášek ze středních škol proběhne 19. září 2018.

 

Odkaz: web soutěže


Autor: oddělení marketingu UO   Sdílet na Facebooku   Sdílet na Twitteru   Sdílet na Google+


   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube